Zakończenie sezonu motocyklowego 2014 : podsumowanie

10407704_848537951869997_939395684333201143_n

Tam na górze, prawdopodobnie są przychylni, bo pogoda była piękna…

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w organizację naszego zakończenia sezonu, kolejny raz pokazaliśmy że w kupie siła, to dzięki Wam wszystkim, wszystko zagrało tak jak trzeba, mimo że nie było praktycznie żadnych atrakcji motocyklowych, to motocyklistek, motocyklistów zjawiło się nad wyraz duuużo, i to jest właśnie podziękowanie za trud który zawsze ponosimy przy organizacji.

Dziękujemy motocyklistkom-było ich wyjątkowo dużo, motocyklistom, trójkołowcom- które zawsze robią ogromne wrażenie, skuterkowcom, dziękujemy wszystkim którzy przyjechali pięknymi zabytkowymi autami, p. Jerzy Golba, państwu Paczkowskim, Jackowi i Marcinowi Hauke którzy tak pięknie się prezentowali w swoich „resortowych autach”, bez tych wszystkich wymienionych osób, impreza nie miałaby takiej pięknej i robiącej wrażenia oprawy.

Celowo nie wymieniam kto co i dlaczego, bo przez nie uwagę, mógłbym kogoś pominąć, ale osób które dołożyło cegiełkę, było naprawdę wielu….

Zakończenie Sezonu Motocyklowego organizowanego przez Stowarzyszenie Etyliniarze i Festyn Rodzinny „Serca dla Gosi” którą organizowała Wiola Kaźmierczak, przyciągnęła tłumnie mieszkańców Środy Wlkp nad średzkie jezioro.

Wspólnie, podczas zbiórki, licytacji, i imprez towarzyszących, udało się zebrać kwotę 15780 zł, z czego bardzo dumni byli, kwestujący, koleżanki i koledzy z klasy Gosi oraz organizatorzy.

Etliniarzom udało się wylicytować imprezę, którą nagłośni i poprowadzi DJ 4YOU, w ustalonym wcześniej terminie.

Ogromne podziękowania dla wolontariuszy, którzy dzielnie kwestowali w tym dniu.

Stowarzyszenie Etyliniarzy, pragnie podziękować wszystkim mieszkańcom, wolontariuszom, motocyklistom, za serca i portfele szeroko otwarte w tym wyjątkowym dniu.

Podziękowania za pomoc dla Policji, Straży Miejskiej, Aresztu Śledczego, Zarządu Dróg Powiatowych w Środzie Wlkp.

Za wszelkie nie dogodności w tym dniu, organizatorzy przepraszają.

Alfabetyczna lista naszych kochanych wolontariuszy, były to koleżanki i koledzy z klasy Gosi, oraz pociechy Etyliniarzy:

Bartkowiak Julia, Berdyszak Karolina, Dukarska Dominika, Gancarz Klaudia, Gembicka Aleksandra, Kempa Kacper, Maćkowiak Kornelia, Niemczal Maria, Nowak Mikołaj, Owsińska Zosia, Putowska Magdalena, Raszeja Julia, Robak Dominika, Wawrzyniak Szymon

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się , i wsparli finansowo i rzeczowo naszą imprezę!

Współorganizator: Urząd Miejski w Środzie Wielkopolskiej,  Spółka XXI

Sponsorzy alfabetycznie:

Adam i Ewa
Citroen Musielak
Jacek Ochowiak
Ka-boom! Agencja Eventowa
Mark-John
Max Marina
Norbert Pachura
Pachura Moto Center
Pizza Goody – galeria Kilińskiego
Ryszard Hauke
Solarium Izabela
Firma Walkowiak

Patron medialny: Gazeta Średzka

Partnerzy
Głos Powiatu Średzkiego

DZIĘKUJEMY ŻE BYLIŚCIE RAZEM Z NAMI !!

galeria zdjęć z wydarzenia już niebawem, a tym czasem mała zapowiedź…

na silniku: WordPress | projekt: sg-studio |