Zakończenie sezonu 2015 – podsumowanie

19

03 października 2015 w Środzie Wielkopolskiej Etyliniarze zorganizowali kolejne zakończenie sezonu motocyklowego. Z wstępnych obliczeń wynika, że na imprezie motocyklistów, pojawiło się około 800 maszyn z całej wielkopolski, i nie tylko wielkopolski.

O godzinie 14.00 rozpoczęła się Msza Św. prowadzona przez Ks. Eda Jaworskiego na terenie firmy Pachura Moto Center. Zakończenie sezonu było również okazją do zaręczyn pary motocyklistów oraz odśpiewania przez wszystkich po nabożeństwie gromkiego sto lat Księdzu Edzie, który w niedzielę obchodził swoje urodziny. Po poświęceniu motocyklistów wszyscy zebrani ruszyli na paradę ulicami miasta.

W sobotę podczas kwestowania oraz w trakcie licytacji zebrano 6500zł przez wolontariuszy Etyliniarzy dla podopiecznych z Domu Dziecka w Bninie oraz dla Gosi Staszak. Podczas imprezy istniała możliwość wylicytowania między innymi: Koszulki Lecha z podpisami piłkarzy, kasku motocyklowego, voucherów ufundowanych przez firmę RIP Auto Detailing z ul. Brodowskiej. Jedną z atrakcji był autorski występ Jerzego Kosińskiego, który sprezentował wszystkim piosenkę „Igła moja”

Zarząd Stowarzyszenia Etyliniarzy pragnie podziękować wszystkim motocyklistkom, motocyklistom, którzy w tym dniu byli z nami w Środzie Wlkp., którzy wsparli podczas kwestowania puszki wolontariuszy.. Urzędowi Miasta i sponsorom za pomoc w zorganizowaniu imprezy, służbom porządkowym: Policji, Straży Miejskiej i Straży Pożarnej za zabezpieczenie trasy, Bractwu Kurkowemu za uświetnienie imprezy wystrzałami armatnimi oraz dziękuje swoim członkom Stowarzyszenia za zaangażowanie w organizacji całego przedsięwzięcia.

Sponsorzy:
Urząd Miejski w Środzie Wielkopolskiejj, Spółka XXI, Pachura Moto Center , Stołówki Gminne Środa Wielkopolski, Norbert Pachura , Jacek Ochowiak. MARK JOHN, Ka-boom! Agencja Eventowa, Ryszard Hauke, Citroen Musielak, Solarium Izabela, Max Marina www.maxrestauracje.pl, Pizzeria Goody, Piekarnia Adam i Ewa Mariusz Skrobosiński, RIP Auto Detailing, www.skradzionymotocykl.pl, Gazeta Średzka, Głos Powiatu Średzkiego

galeria zdjęć: LINK (foto: Viola Golba-Sobolewska)

Video: Inforiders

na silniku: WordPress | projekt: sg-studio |